חדשות

ברוכים הבאים לאתר הרשמי

של מועדון ספורט עדי גבעת אולגה

מ.ס. עדי גבעת אולגה יצאה לדרכה לקראת עונת 2015/2016 תחת הדרכתו של המאמן הנכנס אילן אטלי כשבסגל מספר שחקנים חדשים שמועמדים להצטרף לשחקני העונות הקודמות.

גם בימים אלה ממשיכים אוהדי המועדון במיזם האוהדים והם רוכשים כרטיס חברות במועדון והגיעו כבר לסך תרומות של קרוב ל 60,000 ₪ . "שאפו"

נציגי האוהדים :"כל שקל חשוב ואנו קוראים לכל מי שעדיין לא התגייס שיתגייס ויאשר בקבוצת הפייסבוק "מעריצי מ.ס עדי גבעת אולגה/הלב הכחול" את הרכישה" .

בחודש ספטמבר הם ייערכו אסיפה בה ייבחרו הנציגים שיצטרפו להנהלת המועדון.

עלותו של כרטיס החברות הוא 1,200 ש"ח לשנה שכוללים גם מנוי למשחקים

וזאת על מנת לחזק את הקשר עם הקהילה ולהביא לאיזון וגב כלכלי עבור פעילות המועדון שלא ! נתמך ע"י עיריית חדרה שלא מעוניינת בקיומו וכל האוהדים שהמועדון יקר להם מתבקשים להצטרף למיזם.

וכך אנו נשמור ונקדם את פעילות המועדון היקר שלנו גאוות השכונה גם ללא תמיכתה של עיריית חדרה כי "בגבעת אולגה מנצחים בגאווה ובאהבה."

בואו והצטרפו.

מחלקת הנוער

פעילות קבוצות מחלקת הנוער והילדים מתקיימת במגרש בגבעת אולגה לילדים החל מגילאי גן חובה ועד כיתות ה' שישולבו בביה"ס לכדורגל ויתאמנו פעמיים בשבוע

ילדים נערים ונוער החל מגילאי כיתות ה' והלאה מוזמנים להגיע ולהצטרף לקבוצות הליגה השונות שישחקו במסגרת הליגות השונות של ההתאחדות לכדורגל

במועדון קוראים לכל ילדי גבעת אולגה המופיעים בערים אחרות ובקבוצות אחרות לחזור הביתה וכולם מוזמנים לשים לב לפרסומים השונים באתר, ברשתות החברתיות פייסבוק, וכד'.

וליצור קשר עם יוסף מוגילובסקי בפלאפון: 053/9044450

בואו והצטרפו למדים הכחולים".

בשורה משמחת לילדי גבעת אולגה:

נחתם הסכם שיתוף פעולה והחכרת בית הספר לכדורגל של מ.ס "עדי" גבעת אולגה לאלופת המדינה מכבי תל אביב שתיתן את חסותה על ביה"ס לכדורגל של המועדון שינוהל ע"י כוכבי הכדורגל: אמיר שלח, גיא צרפתי, ונציגים נוספים של האלופה הישראלית שיאמנו ויפקחו על ילדי אולגה, ויגדלו בו את יואב זיו ושלומי אזולאי החדשים.

9193 כניסות/ ביקורים של גולשים

נרשמו באתר האינטרנט של המועדון במהלך החודש האחרון בלבד זה רק מראה על פוטנציאל קהל האוהדים שיכולים להגיע בפועל אל משחקי הקבוצה ולעודד אותה, בואו הצטרפו ומילאו את היציעים

טבלה

מ

קבוצה

מש

נצ

ת

הפ

שע

הפ

נק

1

עירוני טבריה

0

0

0

0

0

0

0

2

עירוני נשר

0

0

0

0

0

0

0

3

הפועל הרצליה

0

0

0

0

0

0

0

4

הפועל בית שאן

0

0

0

0

0

0

0

5

הפ מגדל העמק

0

0

0

0

0

0

0

6

מס גבעת אולגה

0

0

0

0

0

0

0

7

מכ קרית אתא

0

0

0

0

0

0

0

8

מכבי דא כרמל

0

0

0

0

0

0

0

9

הפועל חדרה

0

0

0

0

0

0

0

10

סקציה מעלות

0

0

0

0

0

0

0

11

מכ צור שלום

0

0

0

0

0

0

0

12

מ.ס כרמיאל

0

0

0

0

0

0

0

13

מג'דל כרום

0

0

0

0

0

0

0

14

הפועל איכסל

0

0

0

0

0

0

0

15

הפ כפר כנא

0

0

0

0

0

0

0

16

הפועל בקה

0

0

0

0

0

0

0

מבט לעבר – שלומי גוזלן

שלומי גוזלן היה קשר ענק, מוכשר וחכם שכל נגיעה שלו בכדור הייתה מלאכת מחשבה, איש מקסים ונהדר, כדורגלן בחסד עליון – לשיפוטכם

שלומי גוזלן גדל בשכונת גבעת אולגה, יחד עם אהוד וואנה, האחים עזרן, האחים אלחדד ועוד כדורגלנים רבים שיצאו מהשכונה והחלו את דרכם בכדורגל בהפועל חדרה, וגם הוא כבר מגיל צעיר מאוד הצטרף למחלקת הנוער של הפועל חדרה, שם עשה את כל מסלול הצמיחה שלו בכדורגל, תחת הדרכתם של מאיר דרורי, אלי זוביב, מאיר הר ציון, וייתר המאמנים הגדולים שאימנו במועדון, איתם ועם חבריו זכה להישגים ענקיים בקבוצות המחלקה שכללו אליפויות וגביעים, הצטיינות אדירה במשחקים רבים עד הפיכתו לכדורגלן ענק.
עם הגיעו לגיל הבוגרים היה שלומי בין הבודדים שזכה להצטרף לסגל שחקני הבוגרים המצוינים באותה התקופה, השתלב היטב ואף הפך לאחד ממובילי הקבוצה בדורו, נתן הצגות כדורגל לעיניהם של אלפים שחזו במשחקים מהיציעים ושיחק הרבה שנים בהפועל חדרה בליגה הארצית, היא הליגה השניה, ולאחר מכן עבר להפועל גבעת אולגה מליגה א' צפון היא הליגה השלישית שם כדבריו זכה לסגור מעגל, כשבשתי המועדונים שיחק עם "לב גדול" והפך לאחד מהאהובים ביותר ע"י קהל האוהדים. 

שלומי היום, עובד במס הכנסה חדרה, ומאוד מתגעגע לכדורגל ואומר: " אני מתגעגע קודם כל למשחק עצמו, כי רק מי שחווה מה זה להיות שחקן כדורגל, יודע מה היא ההרגשה הנפלאה הזו.
הייתי רוצה להיות חלק מהכדורגל של היום מפני שהיום הכדורגל מקצועני, עם תנאי אימון יותר טובים, מתקנים, תקשורת אדירה, והרבה כסף, מה שפעם לא היה כל כך, משהו שהוא חלום לכל שחקן".

שלומי הופיע עם חולצה מספר  6 וזאת כי: " זו הייתה החולצה של אברהם סלו האגדי, אותו הערצתי, וכשפרש חטפתי מהר את החולצה שלו". 

שלומי הופיע בתפקיד הקשר התוקף, "פליימייקר", תפקיד אדיר שנותן הרגשה עילאית בו ממצים את הכישרון האישי להשפיע על כל הקבוצה, כך מכנה שלומי את שיבוצו על המגרש, ונהנה לשחק בעיקרון עם כל הכדורגלנים איתם זכה לשחק אך בעיקר עם :"יגאל אלחדד שהשילוב בנינו היה מדהים עם הרבה דאבל פסים שהיו נגמרים ברשת של היריב".

לשלומי שתי משחקים שנמצאים בזיכרון אותם הוא לעולם לא ישכח, והוא מספר:
"האחד במדי הפועל חדרה מול מכבי עכו ניצחנו 5:2 הבקעתי שער מהפינה השמאלית של רחבת ה- 16 לחיבורים הימניים, ובישלתי שער, היה משחק ענק"

"והשני הוא במדי הפועל גבעת אולגה, זה היה "דרבי אזורי" מול מכבי אור עקיבא, משחק סוער, מול יציעים מלאים, הם הפתיעו אותנו והובילו במחצית הראשונה 1:0 ואנחנו התביישנו מהקהל שלנו, עלינו למחצית השניה כמו אריות טרפנו אותם והבקענו חמישייה כשאני זכיתי להבקיע שער אדיר מ –  20 מ' לחיבורים , ואחריו פתחתי בריצת אמוק לגדרות מול הקהל, הרגשתי בעננים, אי אפשר לתאר את ההרגשה הזאת, רק לשמוע אותם שואגים "גוזלן, גוזלן, גוזלן", אני נזכר בזה ומתרגש, ניצחנו 5:1". 

כשנשאל שלומי את איזה קבוצה בארץ ו/או בעולם הוא אוהד? הוא ענה בהתרגשות:
"כמובן קודם כל הקבוצות בהן שיחקתי – הפועל חדרה והפועל גבעת אולגה שהם היו הלב והגאווה שלי וחוץ מהם, ביתר ים, ריאל מדריד, ונבחרת ארגנטינה, כל קבוצה שמשחקת כדורגל אטרקטיבי, אופנסיבי כמו שאני אהבתי לשחק, עם קהל גדול ושואג עם המון אדרנלין".

שלומי גוזלן, מהכדורגלנים הטובים ביותר שידעה הפועל גבעת אולגה, זכור לטובה , קשר אדיר, "פלמייקר" ענק, חכם ואינטליגנט במשחקו, אחד מהמוכשרים ביותר שצמחו בכדורגל החדרתי, איש צנוע, ועניו, נעים הליכות, חבר יקר ונהדר, גאוות הפועל גבעת אולגה של העבר, ומודל לחיקוי לדור הצעיר של , מועדון ספורט עדי גבעת אולגה של היום. 

חן קורקוס – h.k תקשורת  - http://www.h-k-pr.com