חדשות

ברוכים הבאים לאתר הרשמי

של מועדון ספורט עדי גבעת אולגה

תעודת כבוד! אדירה וניצחון גדול למ.ס. עדי גבעת אולגה במחזור הסיום של עונת 2013/2014 מול הפועל הרצליה שנאבקה על מקום בפלייאוף העליון במשחק כדורגל מצוין מבחינתה שנערך בהרצליה בו הציגה אולגה רוח ספורטיביות ראויה לשמה והייתה טובה יותר מיריבתה במהלך רוב דקות המשחק.

לגבעת אולגה כבשו: מושיקו בלבילייה, ושרון דוידוב. להרצליה כבש: נעם איבגי. כשחלוצי אולגה: פרץ זלקה, בלבילייה, ועקל מחמיצים לפחות עוד ארבעה שערים של 100% מול שער הרצליה כשמנגד גם יקיר קרטה שוער אולגה הציל את הקבוצה פעמיים בטוחות מספיגה עם הופעה מצוינת.

גבעת אולגה הוכיחה מהי ספורטיביות ראויה לשמה עד הדקה ה 90 של העונה וסיימה עונה טובה בצורה ראויה לשבח. "שאפו".

בסיום ניגשו שחקני גבעת אולגה לאוהדיהם שהגיעו להיפרד מהם לעונה הנוכחית עמדו ומחאו כף על תצוגה מצוינת רוח ספורטיביות והמון גאוות יחידה, קראו קריאות עידוד למאמן צחי אילוז לשחקנים

ובעיקר לבעלי המועדון חן הרוניאן ומאור פחימה הודו להם על השקעתם בקבוצה וקראו להם להמשיך הלאה ולקדם את הקבוצה קדימה בצורה עצמאית בכדי שתמשיך לשמש כגאוות השכונה.

עוד לפני כן מ.ס עדי גבעת אולגה גברה על הפועל חדרה בדרבי הגדול 2:1 במשחק שנערך באצטדיון הפועל חדרה לעיניהם של 1,200 צופים שראו את האולגאים טובים יותר לאורך כל 90+6 הדקות של ההתמודדות . גמליאל פרץ ומושיקו בלבילייה כבשו לזכות אולגה בבעיטת 11 מ'. אסי גומה היקר כבש לזכות חדרה .

העיר נשארה כחולה והיא כזאת כבר 3 שנים ברציפות ! כל חדרה = אולגה !!!!!

בסביבת המועדון נשמעים שוב קולות של איחוד עם היריבה העירונית הפועל חדרה בגלל לחץ של קברניטי העירייה שלא מעונינים לתמוך תקציבית בקבוצה בטענה שאין צורך שיתקיימו בעיר שתי קבוצות בליגה א' וזאת הדרך שלהם לפרק את המועדון ולהשאיר כמובן בפעילות רק קבוצה אחת.

מה שמתקבל במורת רוח אצל אוהדי גבעת אולגה שמלינים על העניין, בטענה שגם לשכונת גבעת אולגה מגיע את הקבוצה שלה. לא רוצים שהמהלך הזה יקרה פונים ומייחלים שנבחרי הציבור יקשיבו לרחשי ליבו של הציבור ולא יילכו נגדו יתמכו בקבוצה של השכונה ולא יפרקו אותה.

בכל מקרה מהלך כזה לא יתקבל בגבעת אולגה בשום פנים ואופן ע"י מי שיעשה את זה וחבל...

חברי המועדון: הנהלה, שחקנים, אוהדים ותושבי גבעת אולגה אבלים על לכתו של שחקן העבר שלמה בטאן הקטן ושולחים תנחומים לבני משפחתו. משתתפים בצערם. שלא תדעו עוד צער. יהי זכרו של שלמה ברוך!

חברי המועדון: הנהלה, שחקנים, אוהדים ותושבי גבעת אולגה אבלים על לכתו של שחקן העבר מנדו פוזננסקי ז"ל ושולחים תנחומים לבני משפחתו וילדיו. משתתפים בצערם. שלא תדעו עוד צער. יהי זכרו של מנדו ברוך!

חברי המועדון: הנהלה, שחקנים, אוהדים ותושבי גבעת אולגה אבלים על לכתו של שחקן העבר שמואל סבג ושולחים תנחומים לבני משפחתו וילדיו משתתפים בצערם. שלא תדעו עוד צער. יהי זכרו של שמוליק ברוך!

כמו כן במועדון אבלים על לכתו של אוהד הקבוצה איציק סימיאן ז"ל שנפטר לאחר מחלה קשה מרכינים ראש ומשתתפים בצער המשפחה - אוהבים אותך איציק. יהי זכרך ברוך

שנה קשה למועדון ולשכונה שנפרדים משחקני עבר ואוהדים יקרים - יהי זכרם ברוך
קבוצת הנוער החדשה של המועדון נרשמה ותחל את דרכה בשעה טובה בליגת הנוער של מחוז שומרון ובמועדון גאים ומאחלים הצלחה לדור העתיד.

7869 כניסות/ ביקורים של גולשים

נרשמו באתר האינטרנט של המועדון במהלך החודש האחרון בלבד זה רק מראה על פוטנציאל קהל האוהדים שיכולים להגיע בפועל אל משחקי הקבוצה ולעודד אותה, בואו הצטרפו ומילאו את היציעים

טבלה

מ

קבוצה

מש

נצ

ת

הפ

שע

נק

1

הפ כפר סבא

30

18

9

3

21-57

63

2

עירוני טבריה

30

15

9

6

28-43

54

3

כרמיאל/צפת

30

15

6

9

35-42

51

4

מגדל העמק

30

13

11

6

29-42

50

5

מכ דא כרמל

30

14

7

9

35-46

49

6

הפ הרצליה

30

13

6

11

34-43

45

7

הפועל חדרה

30

13

5

12

45-46

44

8

בית שאן

30

12

7

11

42-54

43

9

בית"ר נהריה

30

12

7

11

37-40

43

10

אסי גלבוע

30

11

7

12

35-44

40

11

גבעת אולגה

30

8

14

8

34-34

38

12

צור שלום

30

9

7

14

44-36

34

13

קרית אתא

30

7

9

14

44-34

30

14

הפ דא כרמל

30

8

5

17

58-37

29

15

מכ כפר כנא

30

4

13

13

56-33

25

16

אחווה עראבה

30

4

6

20

82-28

15

מבט לעבר – שלומי גוזלן

שלומי גוזלן היה קשר ענק, מוכשר וחכם שכל נגיעה שלו בכדור הייתה מלאכת מחשבה, איש מקסים ונהדר, כדורגלן בחסד עליון – לשיפוטכם

שלומי גוזלן גדל בשכונת גבעת אולגה, יחד עם אהוד וואנה, האחים עזרן, האחים אלחדד ועוד כדורגלנים רבים שיצאו מהשכונה והחלו את דרכם בכדורגל בהפועל חדרה, וגם הוא כבר מגיל צעיר מאוד הצטרף למחלקת הנוער של הפועל חדרה, שם עשה את כל מסלול הצמיחה שלו בכדורגל, תחת הדרכתם של מאיר דרורי, אלי זוביב, מאיר הר ציון, וייתר המאמנים הגדולים שאימנו במועדון, איתם ועם חבריו זכה להישגים ענקיים בקבוצות המחלקה שכללו אליפויות וגביעים, הצטיינות אדירה במשחקים רבים עד הפיכתו לכדורגלן ענק.
עם הגיעו לגיל הבוגרים היה שלומי בין הבודדים שזכה להצטרף לסגל שחקני הבוגרים המצוינים באותה התקופה, השתלב היטב ואף הפך לאחד ממובילי הקבוצה בדורו, נתן הצגות כדורגל לעיניהם של אלפים שחזו במשחקים מהיציעים ושיחק הרבה שנים בהפועל חדרה בליגה הארצית, היא הליגה השניה, ולאחר מכן עבר להפועל גבעת אולגה מליגה א' צפון היא הליגה השלישית שם כדבריו זכה לסגור מעגל, כשבשתי המועדונים שיחק עם "לב גדול" והפך לאחד מהאהובים ביותר ע"י קהל האוהדים. 

שלומי היום, עובד במס הכנסה חדרה, ומאוד מתגעגע לכדורגל ואומר: " אני מתגעגע קודם כל למשחק עצמו, כי רק מי שחווה מה זה להיות שחקן כדורגל, יודע מה היא ההרגשה הנפלאה הזו.
הייתי רוצה להיות חלק מהכדורגל של היום מפני שהיום הכדורגל מקצועני, עם תנאי אימון יותר טובים, מתקנים, תקשורת אדירה, והרבה כסף, מה שפעם לא היה כל כך, משהו שהוא חלום לכל שחקן".

שלומי הופיע עם חולצה מספר  6 וזאת כי: " זו הייתה החולצה של אברהם סלו האגדי, אותו הערצתי, וכשפרש חטפתי מהר את החולצה שלו". 

שלומי הופיע בתפקיד הקשר התוקף, "פליימייקר", תפקיד אדיר שנותן הרגשה עילאית בו ממצים את הכישרון האישי להשפיע על כל הקבוצה, כך מכנה שלומי את שיבוצו על המגרש, ונהנה לשחק בעיקרון עם כל הכדורגלנים איתם זכה לשחק אך בעיקר עם :"יגאל אלחדד שהשילוב בנינו היה מדהים עם הרבה דאבל פסים שהיו נגמרים ברשת של היריב".

לשלומי שתי משחקים שנמצאים בזיכרון אותם הוא לעולם לא ישכח, והוא מספר:
"האחד במדי הפועל חדרה מול מכבי עכו ניצחנו 5:2 הבקעתי שער מהפינה השמאלית של רחבת ה- 16 לחיבורים הימניים, ובישלתי שער, היה משחק ענק"

"והשני הוא במדי הפועל גבעת אולגה, זה היה "דרבי אזורי" מול מכבי אור עקיבא, משחק סוער, מול יציעים מלאים, הם הפתיעו אותנו והובילו במחצית הראשונה 1:0 ואנחנו התביישנו מהקהל שלנו, עלינו למחצית השניה כמו אריות טרפנו אותם והבקענו חמישייה כשאני זכיתי להבקיע שער אדיר מ –  20 מ' לחיבורים , ואחריו פתחתי בריצת אמוק לגדרות מול הקהל, הרגשתי בעננים, אי אפשר לתאר את ההרגשה הזאת, רק לשמוע אותם שואגים "גוזלן, גוזלן, גוזלן", אני נזכר בזה ומתרגש, ניצחנו 5:1". 

כשנשאל שלומי את איזה קבוצה בארץ ו/או בעולם הוא אוהד? הוא ענה בהתרגשות:
"כמובן קודם כל הקבוצות בהן שיחקתי – הפועל חדרה והפועל גבעת אולגה שהם היו הלב והגאווה שלי וחוץ מהם, ביתר ים, ריאל מדריד, ונבחרת ארגנטינה, כל קבוצה שמשחקת כדורגל אטרקטיבי, אופנסיבי כמו שאני אהבתי לשחק, עם קהל גדול ושואג עם המון אדרנלין".

שלומי גוזלן, מהכדורגלנים הטובים ביותר שידעה הפועל גבעת אולגה, זכור לטובה , קשר אדיר, "פלמייקר" ענק, חכם ואינטליגנט במשחקו, אחד מהמוכשרים ביותר שצמחו בכדורגל החדרתי, איש צנוע, ועניו, נעים הליכות, חבר יקר ונהדר, גאוות הפועל גבעת אולגה של העבר, ומודל לחיקוי לדור הצעיר של , מועדון ספורט עדי גבעת אולגה של היום. 

חן קורקוס – h.k תקשורת  - http://www.h-k-pr.com